Witaj, Drogi Czytelniku, na stronie naszego wydawnictwa!
Promocja!

Zbrodnia nie przystoi damie | Robin Stevens

34,99  30,90  z VAT

Trzymająca w napięciu, pełna tajemnic, zagadek i nagłych zwrotów akcji powieść zaczyna się bardzo niepozornie. Członkinie tajnego towarzystwa detektywistycznego Daisy Wells i Hazel Wong wyjeżdżają na wakacje do Fallingford, rodzinnego domu Daisy.

Na miejscu mama Daisy wydaje podwieczorek z okazji urodzin córki, na który zaproszona jest cała rodzina, począwszy od ekscentrycznej ciotki, skończywszy na niezwykle przystojnym wuju. Niestety, wkrótce staje się jasne, że podwieczorek ma niewiele wspólnego z urodzinami Daisy..

Jak grom z jasnego nieba spada na wszystkich informacja o tajemniczej chorobie, na jaką niespodziewanie zapada jeden z uczestników przyjęcia – a wszystko wskazuje na… truciznę! Spokojne Fallingfrod nagle staje się bardzo niebezpiecznym miejscem. Nikt nie jest tym, kim się zdawał być, każdy skrywa jakiś mroczny sekret. I kiedy osoby z najbliższego otoczenia stają się podejrzane, Daisy i Hazel zrobią wszystko, aby odkryć prawdę. Bez względu na konsekwencje.. Zbrodnia nie przystoi damie jest pierwszym tomem serii „Zbrodnia niezbyt elegancka”.

Źródło: Wydawnictwo Dwukropek

Realizacja: 48h

Kupując ten produkt wspierasz dzieci, ponieważ od każdej książki przekazujemy 1 zł  Domom Dziecka (Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy).

Brak w magazynie

SKU: 978-83-7874-417-7 Kategorie: , Tagi: , Product ID: 3813

Dodatkowe informacje

Tytuł

Zbrodnia nie przystoi damie

Tytuł oryginału

Murder Most Unladylike

Autor

Robin Stevens

Przekład

Magdalena Korobkiewicz

ISBN

978-83-7874-417-7

Redakcja

Krystyna Bajor

Oprawa

twarda

Rok wydania

2017

Liczba stron

344

Wydawca

Dwukropek