Witaj, Drogi Czytelniku, na stronie naszego wydawnictwa!
Promocja!

W ciemność | Anna Bolavá

39,90  31,00  z VAT

Rytm życia Anny Bartákovej wyznaczają cowtorkowe wizyty w skupie. Zioła, które z pasją zbiera już od dzieciństwa, kontynuując rodzinne tradycje (babcia, za której duchową spadkobierczynię się uważa, słynęła ze swych zielarskich talentów na całą okolicę), stopniowo stają się przedmiotem obsesji, pieczołowicie planowane wyprawy po nie – jedynym sensem i celem życia.

W ciemność to opowieść o życiu w dusznym postkomunistycznym miasteczku i o kontakcie z przyrodą, która staje się ucieczką, ale również studium rozpadu osobowości. Wszystko, o czym opowiada narratorka, jest jednocześnie przefiltrowane przez zakorzenioną w ludowej, magicznej wizji świata wrażliwość – rośliny, zwierzęta, rzeki, a nawet strychy bywają tu reprezentantami tajemniczych, nadprzyrodzonych sił.

Powieść uhonorowana nagrodą Magnesia Litera.

Źródło: Książkowe Klimaty

REALIZACJA ZAMÓWIENIA: od 05.10.2020.

Kupując ten produkt wspierasz dzieci, ponieważ od każdej książki przekazujemy 1 zł  Domom Dziecka (Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy).

1 w magazynie

Jeśli wartość Twojego zamówienia (wraz z kosztami wysyłki) przekroczy 40zł, możesz skorzystać z płatności odroczonych PayPo (Dowiedz się więcej...)
SKU: 9788365595577 Kategoria: Tag: Product ID: 6897

Dodatkowe informacje

Autor

Anna Bolavá

Tytuł

W ciemność

Tytuł oryginału

Do tmy

Przekład

Agata Wróbel

Redakcja

Ewa Żuk

ISBN

9788365595577

Oprawa

miękka za skrzydełkami

Projekt okładki

Justyna Trakowska | Mile widziane

Rok wydania

2017

Liczba stron

300

Wydawca

Książkowe Klimaty