Witaj, Drogi Czytelniku, na stronie naszego wydawnictwa!
Promocja!

Dwa oblicza + Płaczący chłopiec | Agnieszka Bednarska

74,80  47,80  z VAT

Pakiet zawiera:

  • Książka Dwa oblicza
  • Książka Płaczący chłopiec – poprzedni tytuł autorki
Realizacja: 48h

Kupując ten produkt wspierasz dzieci, ponieważ od każdego pakietu przekazujemy 2 zł  Domom Dziecka (Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy).

 

Brak w magazynie

SKU: PR-DO-PP Kategoria: Tagi: , , , Product ID: 3317

Opis

Pakiet zawiera:

  • Książka Dwa oblicza
  • Książka Płaczący chłopiec – poprzedni tytuł autorki

Dwa oblicza i Płaczący chłopiec to niezwykły duet. Obie książki sprawdzą się na prezent świąteczny i zapewnią trochę rozrywki w długie jesienno-zimowe wieczory.

DWA OBLICZA

Kiedy pod koniec życia nadchodzi czas podsumowań, nie każdy jest gotów zaakceptować ich wynik. Malwina nie potrafi pogodzić się z przeszłością. Chciałaby dostać kolejną szansę, ale wie, że dla niej na zmiany  jest już za późno. Świat jednak pełen jest innych kobiet. Potrzebujących, zagubionych, na życiowym zakręcie, których życie wciąż można jeszcze naprawić! A Malwina nie spocznie, póki nie uczyni ich szczęśliwymi, chroniąc przed błędami, jakie sama popełniła.

Jak daleko można się posunąć w budowaniu czyjegoś życia? I co kryje się za potrzebą uszczęśliwienia innych? Czy jeśli nie można zaufać nikomu innemu, powinno się ufać miłej, starszej pani?

Mury zrujnowanego szpitala na wzgórzu skrywają tajemnice ze świata żywych i tych, co już odeszli. Każdy, kto przestąpi jego próg, będzie musiał zapłacić cenę, na jaką najczęściej nie jest gotowy.

PŁACZĄCY CHŁOPIEC

Czy to możliwe, by na portrecie dziecka ciążyła straszliwa klątwa? A jeśli nie, to dlaczego wszystkie domy, w których pojawił się obraz, spłonęły?

Portret Dominika owiany jest mroczną tajemnicą, podobnie jak jego losy. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, czy pogłoski o klątwie są prawdziwe, czy stanowią jedynie wytwór wyobraźni. Prawdę chcą zgłębić Danielle, realistka od lat samotnie zmagająca się z życiem, i Susan Sparks, angielska arystokratka, która za błąd popełniony w przeszłości płaci wysoką cenę. Wywodzące się z odmiennych środowisk i różniące się niemal wszystkim kobiety łączy miłość do chłopca uwiecznionego na portrecie, a także pewność, że wyjaśnienie tajemnicy leży w historii dziecka sprzed lat.

Bohaterowie Płaczącego chłopca poruszają się na granicy dwóch światów, magicznego i realnego, dla każdego z nich przebiega ona w innym miejscu, wszyscy czegoś szukają – jedni sławy, inni zemsty, zasłużonej kary, odkupienia win… A jeszcze inni drogi do domu.

Źródło: Wydawnictwo Czarne