Witaj, Drogi Czytelniku, na stronie naszego wydawnictwa!
Promocja!

Ostatni papieros | Klas Östergren

48,00  40,00  z VAT

Lata osiemdziesiąte. Powstał nowy rynek, na którym obowiązują inne reguły i występują inni aktorzy. Odziedziczone wartości czy obciążające predyspozycje nie są już przeszkodą w zarabianiu pieniędzy. „Szczeniaki finansjery” węszą w powietrzu.
Natomiast w sztuce wszystko już było i wszystko jest wyświechtane. Pozostają tylko cytaty, parodia i pastisz. Dandys znów staje się ideałem. Krawat, zmysł estetyczny, ta irytująca niewzruszoność. Umierający dandys Nilsa Dardela zostaje wystawiony na sprzedaż. Krążą plotki, że padnie nowy rekord aukcyjny.
Dwadzieścia pięć lat później narrator siedzi w „obrzydliwym oplu” zaparkowanym w stodole z przeciekającym dachem, słuchając składanki rozstrzygającej o życiu i śmierci. Należy do tych nielicznych wtajemniczonych, którzy znają prawdę o tym, jak dandys doszedł do swojej drugiej śmierci.

Źródło: DodoEditor

 Realizacja zamówienia od 05.10.2020.

Kupując ten produkt wspierasz dzieci, ponieważ od każdej książki przekazujemy 1 zł  Domom Dziecka (Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy).

1 w magazynie

Jeśli wartość Twojego zamówienia (wraz z kosztami wysyłki) przekroczy 40zł, możesz skorzystać z płatności odroczonych PayPo (Dowiedz się więcej...)
SKU: 978-83-62972-06-7 Kategoria: Tagi: , , Product ID: 4218

Dodatkowe informacje

Tytuł

Ostatni papieros

Tytuł oryginału

Den sista cigaretten

Autor

Klas Östergren

Przekład

Maria Murawska

Redakcja

Jarosław Siwoń

Oprawa

miękka

Projekt okładki

Zuzanna Łazarewicz, Ryszard Poniedziałek, DodoDesign

ISBN

978-83-62972-06-7

Liczba stron

408

Rok wydania

2012

Wydawca

DodoEditor