Agnieszka Bednarska powraca

O czym jest książka?

Kiedy pod koniec życia nadchodzi czas podsumowań, nie każdy jest gotów zaakceptować ich wynik. Malwina nie potrafi pogodzić się z przeszłością. Chciałaby dostać kolejną szansę, ale wie, że dla niej na zmiany jest już za późno. Świat jednak pełen jest innych kobiet. Potrzebujących, zagubionych, na życiowym zakręcie, których życie wciąż można jeszcze naprawić! A Malwina nie spocznie, póki nie uczyni ich szczęśliwymi, chroniąc przed błędami, jakie sama popełniła.

Jak daleko można się posunąć w budowaniu czyjegoś życia? I co kryje się za potrzebą uszczęśliwienia innych? Czy jeśli nie można zaufać nikomu innemu, powinno się ufać miłej, starszej pani?

Mury zrujnowanego szpitala na wzgórzu skrywają tajemnice ze świata żywych i tych, co już odeszli. Każdy, kto przestąpi jego próg, będzie musiał zapłacić cenę, na jaką najczęściej nie jest gotowy.

Książkę polecają

Dwa oblicza to mroczna opowieść o tajemnicach sprzed lat, zemście i silnej potrzebie władzy. To historia, która skłania do zadawania pytań o to, jak daleko można się posunąć w walce o własne przekonania i gdzie przebiega granica szaleństwa. Z całego serca polecam.

Małgorzata Rogala, pisarka

Na szpitalnym wzgórzu nie po raz pierwszy rozgrywa się śmiertelny taniec zazdrości, chorych ambicji i dobrych chęci, którymi to piekło jest wybrukowane. Zamieszkujące opuszczony szpital dwie starsze panie roztaczają opiekę nad będącą w opałach uciekinierką z domu, Sonią (…).

Bednarska z dużą swobodą, intuicją i kulturą łączy ze sobą wątki obyczajowe, kryminał, thriller, a nawet elementy gotyckiej powieści grozy, po to, by przekazać nam trochę prawdy o otaczających nas ludziach. Dwa oblicza nie dają się przypisać do jednego konkretnego gatunku, co staje się cechą charakterystyczną tejże pisarki. Historia stworzona przez Bednarską jest wielowarstwowa, niejednoznaczna, zaskakująca i zadowoli nawet najbardziej wymagających Czytelników.  Miłość, nienawiść, zazdrość, krwawe zbrodnie… wszystko to znajdziecie w Dwóch obliczach – powieści, której długo nie będziecie w stanie zapomnieć.

Bogdan Ruszkowski, www.bruszkowski.pl

Kupujesz = wspierasz

Od każdego zakupionego u nas produktu przekazujemy 1 zł na rzecz dzieci z Zespołu Placówek Opekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy. Dokonując zakupu w naszej księgarni robisz więc prezent nie tylko sobie, ale pomagasz uszczęśliwić tych, którym w życiu jest nieco bardziej pod górę. Dziękujemy!

PODSTAWOWY
3990
  • Książka Dwa oblicza
  • 1 zł dla dzieci z Domów Dziecka w Świdnicy
Kup
ROZSZERZONY
649074,80zł
  • Książka Dwa oblicza
  • Książka Płaczący chłopiec – poprzedni tytuł autorki
  • 2 zł dla dzieci z Domów Dziecka w Świdnicy
Kup

Fragment książki

PRZECZYTAJ FRAGMENT

Autorka

Agnieszka Bednarska  – pochodzi za Stargardu, mieszka w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia jest pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest zodiakalnym Bykiem – uparta i silna. Patrzenie wstecz nie leży w jej naturze. Rozjuszona, bywa niebezpieczna. Jest uzależniona od audiobooków. Nie lubi mówić o sobie.

Dotychczas ukazały się jej trzy książki: Emigracja uczuć, Wszystko przed nami oraz Płaczący chłopiec.

Patroni medialni

Zaklęty Papier © 2017 All Rights Reserved