Witaj, Drogi Czytelniku, na stronie naszego wydawnictwa!
Idzie nowe!

Idzie nowe!

Droga Czytelniczko / Drogi Czytelniku!

Grudzień 2016 jest dla nas  czasem  poważnych decyzji i przemian. Zaklęty Papier  się zmienia. Przyznajemy, że są to przedsięwzięcia zarówno ryzykowne, jak i szalone. Nie wyobrażamy sobie jednak, by tego nie dokonać. Poszliśmy za głosem serca i mamy nadzieję, że rok 2017 przyniesie nam wszystkim sporo satysfakcji, bo weszliśmy na drogę, z której już nie ma odwrotu.

 Zaklęty Papier – co dalej?

Zaklęty Papier został przekształcony w wydawnictwo książkowe i czujemy, że powinniśmy zrobić to już dawno. Brakowało nam chyba jedynie motywacji, a może – nawet bardziej – odwagi. Jednak powiedzieliśmy już A, teraz musimy powiedzieć B.

Zatem w I połowie 2017 roku będzie miała swoją premierę pierwsza książka, o której wydanie walczyliśmy przez ostatnie kilka tygodni. Na szczęście sprawy formalne są już praktycznie zakończone. Tytuł jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą, ale mamy nadzieję, że po Nowym Roku będziemy mogli zdradzić Ci, co ciekawego trafi w Twoje ręce za kilka miesięcy. Przy okazji chcielibyśmy dodać, że zaczynamy skromnie – w naszej ofercie nie znajdziesz dziesięciu premier w miesiącu, chociaż planów mamy sporo. Z pewnością jednak z czasem liczba tytułów, które będziesz mogła/mógł poznać, będzie rosnąć.

Przed nami wiele pracy i wyzwań, którym mamy nadzieję podołać. I choć zmiany będą następować powoli, bo penetrujemy, co nowe i poznajemy wydawniczy świat od środka, który ma dla nas wiele niespodzianek i wystawia nas codziennie na próby, i choć nie jest łatwo, nie poddamy się! Wrócimy z nowymi pomysłami i   zregenerowani po  świętach, by walczyć o nasze marzenia.

Przy okazji życzymy Ci wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego nowego roku 2017. Trzymaj za nas mocno kciuki, bo jednak czujemy tremę przed tym, co nowe. Liczymy na to, że pokonamy wszelkie przeciwności losu i razem będziemy cieszyć się z dobrej lektury.

Twoja
Drużyna Zaklętego Papieru

PS. Co planujecie w te nadchodzące święta?  Lektury już wybrane?